Zasvěcení - Otevírání bran našeho vnitřního města

Kód: KOS540074
Neohodnoceno
Značka: Malvern
306 Kč
Skladem - dodání do 4 dnů
Kniha Zasvěcení se věnuje problematice zasvěcování, jehož význam pro duševní (duchovní) zrání jedince je v dnešní době značně ne...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kniha Zasvěcení se věnuje problematice zasvěcování, jehož význam pro duševní (duchovní) zrání jedince je v dnešní době značně nedoceněný, ne-li ztracený. ***** Annick de Souzenelle toto téma zpracovává v celkovém kontextu ontologického poslání člověka dokončit v sobě Velké Dílo božského Tvůrce. Východiskem její interpretace je kniha Genesis, jejíž příběh nabízí symbolický výklad lidské duchovní evoluce, poznání jejích úskalí, pádů a možností nápravy. Autorka naznačuje cestu k vědomému přijetí a zpracování oněch energií, které nazývá „vnitřními zvířaty“, která žijí ve stínu našeho nevědomí a jeho prostřednictvím nás skrytě ovládají. ***** Autor druhé části – Pierre-Yves Albrecht – pojednává problematiku zasvěcování v širokém kontextu historických proměn vnitřního světa člověka, jeho duchovního vývoje a možností transformace. Navazuje tak na pojednání Annick de Souzenelle v první části knihy, která je nakonec v třetí části završena syntézou jejich poznatků ve formě dialogu obou autorů doplněného o řadu praktických zkušeností. ***** Vychází jako společné vydání s nakladatelstvím Malvern.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ezoterika
EAN: 9788073641665
Autor: Pierre Yves Albrecht
EAN: 9788073641665
Jazyk: cze
Počet stránek: 228
Druh produktu: kniha, brožovaná vazba
Rok vydání: 2024

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola

Nakladatelství Malvern vzniklo na konci 90. let minulého století. Těžiště vydavatelské činnosti tvoří spirituální tradice, mystika, religionistika, literární věda, kulturní antropologie, beletrie i poezie, přírodní vědy, dějiny vědy, hlubinná psychologie, hermetismus, alchymie, ekologie a knihy pro děti i rodiče. Vydává souborné dílo spisovatelky Daniely Hodrové i filosofa a biologa Zdeňka Neubauera.